• Facebook
  • Instagram

    HAKKIMIZDA

   İşyeri Hekimliğinin ülkemizde kurumsallaşma ve yaygınlaşma faaliyeti ancak son on yılı kapsamakta. Dolayısıyla aile hekimliği gibi ana hatları oturmuş, kılavuz kitapları yayınlanmış bir alan değil. İş Sağlığı ile ilgili mevzuat ise yeni yeni gelişmekte. Bu durumda bizler için en önemli kaynak diğer işyeri hekimi meslektaşlarımızın bilgi birikimleri ve tecrübeleri. "İş ve Hekim", İzmir'de işyeri hekimleri arasında bilgi paylaşımı amacıyla kurulmuş bir sosyal medya grubundan doğdu. Zaman içinde çoğaldık ve paylaşımlarımızla bilgi birikimimizi artırdık. Bu site aracılığıyla hem tecrübelerimizi aktarmayı hem de öğrenmeye devam etmeyi amaçlıyoruz.

     

   Dr. Esat HOŞGÖNÜL

KULLANIM KOŞULLARI

1. Site, internet ortamının kullanımında Hekimler ile Sağlık Kurum ve Kuruluşlarının Elektronik Ortamlardaki Paylaşımlarına İlişkin Kılavuz‘daki ilke ve kurallarla kendisini bağlı sayar.

2. Sitedeki bilgiler düzenli olarak güncellenmektedir. Ancak bu, tüm bilgilerin her an güncel olacağı anlamına gelmez. Bu yüzden, sitedeki bilgiler üzerinden herhangi bir fiile girişmeden önce mutlaka bir uzmana danışılmalıdır.

3. Sitede herhangi bir şirket ya da ürünün adının geçmesi, onların "İş ve Hekim" sitesi tarafından onaylandığı ya da desteklendiği anlamına gelmez.

4. Ziyaretçiler tarafından sitedeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel veriler (isminiz, elektronik posta adresiniz, v.b.) üçüncü kişilere satılmaz, kiralanmaz veya hiçbir şekilde kullandırılmaz. Bu bilgiler -gerektiğinde- şu amaçlar için kullanacaktır: Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek.

5. Bu sitedeki bağlantılar sizi bu site ağının dışına götürebilir. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu, güvenliği, gizlilik politikası veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk kabul edilmez.

6. 18 yaşından küçüklerin, bu web sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından bu site sorumlu tutulamaz.