Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI

  • SİTE, internet ortamının kullanımında "Hekimler ile Sağlık Kurum ve Kuruluşlarının Elektronik Ortamlardaki Paylaşımlarına İlişkin Kılavuz‘daki ilke ve kurallarla kendisini bağlı sayar.

  • Sitedeki bilgiler düzenli olarak güncellenmektedir. Ancak bu, tüm bilgilerin her an güncel olacağı anlamına gelmez. Bu yüzden, sitedeki bilgiler üzerinden herhangi bir fiile girişmeden önce mutlaka bir uzmana danışılmalıdır.

  • Sitede herhangi bir şirket ya da ürünün adının geçmesi, onların "İş ve Hekim" sitesi tarafından onaylandığı ya da desteklendiği anlamına gelmez.

  • Ziyaretçiler tarafından sitedeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel veriler (isminiz, elektronik posta adresiniz, v.b.) üçüncü kişilere satılmaz, kiralanmaz veya hiçbir şekilde kullandırılmaz. Bu bilgiler -gerektiğinde- şu amaçlar için kullanacaktır: Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek.

  • Bu sitedeki bağlantılar sizi bu site ağının dışına götürebilir. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu, güvenliği, gizlilik politikası veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk kabul edilmez. Sitede paylaşılan makale, bilgi, belge ve dokümanların içeriği yazarlarını bağlar. Bu içeriklerle ilgili sorumluluk kabul edilmez.

  • 18 yaşından küçüklerin, bu web sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından bu site sorumlu tutulamaz.

  • Kullanıcıların tamamı, SİTE'yi yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. SİTE dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı SİTE'nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

  • SİTE'yi virüslerden temizlenmiş tutmak konusunda elimizden geleni yapsak da, virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini vermemekteyiz. Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.

  • SİTE'de sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. SİTE'ye ve sitenin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabilir.